بستنی یکی از دسرهای خوشمزه و بسیار پرطرفدار است که افراد در سنین مختلف به مصرف آن علاقمند هستند. البته ذائقه افراد در خصوص مصرف بستنی متفاوت است. به طوری که برخی از افراد بستنی شیرین و برخی دیگر بستنی ترش را ترجیح می‌دهند. گروهی از مصرف کنندگان تمایل به مصرف بستنی‌های فاقد شیر و لبنیات دارند.

اسکوپ بستنی ایتالیایی

قیمت بستنی جلاتو هاوس

جلاتو هاوس، با هدف ارائه محصولاتی سالم و استاندارد و مطابق با ذائقه تمام مصرف کنندگان، همراه با تیمی متخصص و با بهره‌گیری از مواد اولیه طبیعی، به تولید انواع بستنی‌های جلاتو فعالیت دارد. بستنی‌های جلاتو هاوس در طعم‌هایی بی‌نظیر و باورنکردنی و با ترکیبات جذابی از قهوه، انواع میوه‌ها، نوتلا و شکلات‌های مرغوب تولید و عرضه می‌شوند. قیمت بستنی جلاتو در مقایسه با کیفیت، طعم و جذابیت آن بسیار پایین است. در ادامه به توضیح ترکیبات و قیمت برخی از محبوب‌ترین بستنی‌های جلاتو می‌پردازیم.

دسر شکلاتی

قیمت بستنی جلاتو ترکیبی

فرروی بروله

یکی از جلاتوهای ترکیبی پرطرفدار، فرروی بروله است که از ترکیب کرم بروله و نوتلا و تکه‌های کیک براونی دست‌ساز تولید می‌شود. قیمت جلاتوی فرروی بروله 40 هزار تومان است.

بستنی جلاتو اسکوپی

فررو

مواد اولیه جلاتوی ترکیبی فررو شامل جلاتوی شیر آلپینا و تکه‌های براونی و نوتلا است. قیمت بستنی جلاتوی فررو پلاس فقط 31 هزار تومان است.

فررو پلاس

جلاتوی ترکیبی فررو پلاس از همان جلاتوی شیر آلپینا و تکه‌های براونی تولید می‌شود اما دو برابر نوتلا در آن وجود دارد. با وجود این، قیمت جلاتوی فررو پلاس فقط 7 هزار تومان از بستنی جلاتوی فررو بیش‌تر است.
Nutella on Alps
مهم‌ترین ترکیبات بستنی جلاتوی Nutella on Alps، سافت جلاتوی شیر آلپینا و نوتلا است. قیمت بستنی جلاتوی Nutella on Alps هم فقط 28 هزار تومان است.
Lotus on Alps
قیمت جلاتوی Lotus on Alps که از جلاتوی شیر آلپینا و لوتوس Biscoff برای تولید آن استفاده می‌شود، 31 هزار تومان است.

ویلاجو

جلاتوی ویلاجو یکی از انواع بستنی‌های میوه‌ای محبوب است که از جلاتوی شیر آلپینا و مارمالاد تمشک جنگلی تولید می‌شود. قیمت بستنی جلاتوی ویلاجو تنها 26 هزار تومان است.

ویلاجو پلاس

بستنی میوه‌ای ویلاجو پلاس، علاوه بر جلاتوی شیر آلپینا و مارمالاد تمشک جنگلی، در ترکیبات خود تیله‌های آلبالو هم دارد. با وجود این، قیمت جلاتوی ویلاجو پلاس فقط 3 هزار تومان بیش‌تر از بستنی ویلاجو است.

آمورینو

آمورینو یکی دیگر از جلاتوهای ترکیبی است که علاوه بر شیر آلپینا، مارمالاد آلبالو و تیله‌های آلبالو هم دارد. قیمت این نوع بستنی جلاتو 29 هزار تومان است.

کنتنتو

جلاتوی کنتنتو از شیر آلپینا، مارمالاد توت فرنگی و تیله‌های توت فرنگی تولید می‌شود. قیمت بستنی جلاتوی کنتنتو 29 هزار تومان است.

یوگی

جلاتوی یوگی، نوعی جدید و پرطرفدار از بستنی‌های جلاتو است. در این نوع جلاتو، به جای شیر از ماست رژیمی برزیلی استفاده شده است. همچنین در ترکیبات آن، مارمالاد تمشک جنگلی هم وجود دارد. اگر تا به حال بستنی‌های جلاتوی تولید شده از ماست رژیمی را امتحان نکرده‌اید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما سفارش بدهید و از طعم جذاب و خاص آن‌ها لذت ببرید. لازم به ذکر است که قیمت بستنی جلاتوی یوگی فقط 26 هزار تومان است.

یوگی پلاس

جلاتوی یوگی پلاس، علاوه بر ماست رژیمی برزیلی و مارمالاد تمشک جنگلی که در بستنی جلاتوی یوگی هم وجود دارد، تیله‌های آلبالو هم دارد. قیمت جلاتوی یوگی پلاس تنها 3 هزار تومان از بستنی یوگی بیش‌تر است.

یوگورینو

مواد اولیه جلاتوی یوگورینو شامل ماست رژیمی برزیلی، مارمالاد آلبالو و تیله‌های آلبالو است. مصرف یوگورینو برای افرادی که به بستنی‌های ترش مزه علاقه دارند بسیار دلپذیر است. قیمت بستنی جلاتوی یوگورینو 29 هزار تومان است.

یوگنتو

یوگنتو نیز یکی از جلاتوهای ترکیبی میوه‌ای است که از ماست رژیمی برزیلی، مارمالاد توت فرنگی و تیله‌های توت فرنگی تولید می‌شود. قیمت بستنی جلاتوی یوگنتو 29 هزار تومان است.

یوگوچری

جلاتوی یوگوچری از جمله بستنی‌های ترکیبی پرطرفدار و محبوب است که برای تولید آن، علاوه بر ماست رژیمی برزیلی، از عصاره خالص آلبالو استفاده می‌شود. قیمت بستنی جلاتوی طبیعی یوگوچری 31 هزار تومان است.

یوگوبری

جلاتوی یوگوبری از جمله بستنی‌های ترکیبی میوه‌ای محبوب است که برای تولید آن، علاوه بر ماست رژیمی برزیلی، از عصاره خالص توت فرنگی استفاده می‌شود. قیمت جلاتوی طبیعی یوگوبری 31 هزار تومان است.

جلاتو شکلاتی

قیمت بستنی جلاتو سافت

سافت جلاتوی نارگیل

سافت جلاتوی نارگیل ترکیب خوشمزه‌ای از بستنی جلاتو و نارگیل است. قیمت بستنی جلاتوی نارگیل 18 هزار تومان است. مصرف این بستنی با نان قیفی بسیار پرتقاضا است.

سافت جلاتوی دارک چاکلت بلژیکی

در ترکیبات سافت جلاتوی دارک چاکلت بلژیکی، از شکلات بسیار خوش طعم و مرغوب برزیلی استفاده می‌شود. این نوع بستنی بدون لبنیات تولید می‌شود. مصرف این بستنی با نان قیفی هم بسیار محبوب و پرطرفدار است. قیمت بستنی سافت جلاتوی دارک چاکلت بلژیکی 18 هزار تومان است.
سافت جلاتوی مخلوط نارگیل و دارک چاکلت بلژیکی
در تهیه این نوع بستنی، علاوه بر شکلات مرغوب برزیلی، از نارگیل هم استفاده می‌شود. ترکیب شکلات دارک برزیلی و نارگیل با بستنی جلاتو بی‌نظیر است. قیمت بستنی سافت جلاتوی مخلوط نارگیل و دارک چاکلت بلژیکی 18 هزار تومان است.

سافت جلاتوی شیر آلپینا

سافت جلاتوی شیر آلپینا از شیر خالص تولید می‌شود و طعم آن بسیار آشنا و یادآور دوران کودکی است. مصرف این نوع جلاتو برای افرادی که به بستنی‌های ساده و خالص علاقه دارند بسیار دلپذیر است. قیمت بستنی سافت جلاتوی شیر آلپینا 17 هزار تومان است.

سافت سوربتوی طالبی

در ترکیبات بستنی سافت سوربتوی طالبی از لبنیات استفاده نشده است اما طعم و بوی طالبی تازه، آن را بسیار دلپذیر کرده است. قیمت بستنی سافت سوربتوی طالبی 17 هزار تومان است.

اسکوپ‌ها

جلاتوی مارنه

جلاتوی مارنه که در ترکیباتش موز و شکلات لینت مورد استفاده قرار گرفته، در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ موجود است. قیمت بستنی جلاتوی مارنه با یک اسکوپ 14 هزار تومان و با دو اسکوپ 28 هزار تومان است.

جلاتوی نارگیل

جلاتوی نارگیل، یکی از بستنی‌های اسکوپی پرتقاضا است که در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ به فروش می‌رسد. قیمت بستنی جلاتوی نارگیل با یک اسکوپ 14 هزار تومان و با دو اسکوپ 28 هزار تومان است.

جلاتوی بهارنارنج

جلاتوی بهارنارنج یکی از بستنی‌های با طعم‌ متفاوت و نو است که توسط جلاتو هاوس عرضه می‌شود. این بستنی در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ موجود است. قیمت بستنی جلاتوی بهارنارنج با یک اسکوپ 14 هزار تومان و با دو اسکوپ 28 هزار تومان است.

سوربتوی فالوده

سوربتوی فالوده نیز یکی از متفاوت‌ترین انواع سوربتوها است که توسط جلاتو هاوس عرضه می‌شود. تمام افرادی که به فالوده علاقه دارند از مصرف این محصول بی‌نظیر لذت خواهند برد. این سوربتو که طعم دلپذیری دارد در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ موجود است. قیمت بستنی سوربتوی فالوده با یک اسکوپ 16 هزار تومان و با دو اسکوپ 32 هزار تومان است. با توجه به استفاده از مواد اولیه مختلف و طبیعی برای تولید این محصول، قیمت آن کمی بیش‌تر از سایر انواع سوربتوها است؛ اما به شما اطمینان می‌دهیم که با یک بار مصرف، مشتری دائمی آن خواهید شد.

سوربتوی لواشک

سوربتوی لواشک که طعمی متفاوت و خاص دارد در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ موجود است. قیمت بستنی سوربتوی لواشک با یک اسکوپ 14 هزار تومان و با دو اسکوپ 28 هزار تومان است.

سوربتوی توت فرنگی

سوربتوی توت فرنگی که بدون هیچ گونه لبنیاتی تولید می‌شود در دو نوع یک اسکوپ و دو اسکوپ به فروش می‌رسد. قیمت بستنی سوربتوی توت فرنگی با یک اسکوپ 14 هزار تومان و با دو اسکوپ 28 هزار تومان است.

کلام آخر قیمت بستنی جلاتو
در این مطلب انواع بستنی‌های جلاتو شامل بستنی‌های ترکیبی، سافت و اسکوپی را که توسط جلاتو هاوس تولید و عرضه می‌شوند، مورد بررسی قرار دادیم و به ترکیبات آن‌ها اشاره کردیم. همچنین قیمت بستنی‌های جلاتو را مورد مقایسه قرار دادیم. همان‌طور که مشاهده کردید، جلاتو هاوس شیوه‌ای نوین برای تولید بستنی‌های مخصوص و متنوع در پیش گرفته است و با تولید بستنی‌های ایتالیایی مطابق با ذائقه مصرف کنندگان مختلف و استفاده از مواد اولیه طبیعی و سالم و قیمت‌گذاری مناسب محصولات، گامی در جهت پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان برداشته است. اگر شما هم تجربه خرید بستنی جلاتو از جلاتو هاوس را دارید، می‌توانید نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
کلمه کلیدی: قیمت بستنی جلاتو

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *